Arrestohet Dardan Molliqaj

29 nëntor 2023 | 14:48

Pas hedhjes së gazit lotsjellës, disa protestues janë arrestuar te protesta kundër vizitës së kryetares së Dhomave të Specializuara të Kosovës, Ekaterina Trendafilova.

Në mesin e të arrestuarve është edhe kryetari i PSD-së Dardan Molliqaj dhe aktivisti Nol Nushi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për të kundërshtuar vizitën në Kosovë të kryetares së Gjykatës…