Arrestohet personi i katërt i dyshuar për përfshirje në vrasjen e Liridona Ademajt

09 dhjetor 2023 | 19:17

Krimet e Rënda sot kanë arrestuar edhe një person që dyshohet se është përfshirë në vrasjen e Liridona Ademajt.

Sinjali mëson se i dyshuari është, 74-vjeçari Tomë Dodaj.

Burimet njoftojnë se Dodaj është arrestuar për shkak se dyshohet që ka furnizuar me armën e krimit Naim Murselin dhe Granit Plavën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në një ndeshje interesante në Therandë, Golden Eagle Ylli ka…