Arrihet marrëveshje mes Real Madrid dhe Mbappe – 50 milionë euro për sezon?

11 prill 22:41

Gianluca Di Marzio raporton për një marrëveshje të çmendur mes Real Madrid dhe Kylian Mbappe.

‘Los Blancos’ janë të gatshëm të bëjnë gjëra të jashtëzakonshme për të siguruar nënshkrimin e yllit francez.

Sipas Gianluca Di Marzio, madrilenët kanë arritur marrëveshje me Mbappe për një kontratë pesë vjeçare.

Lojtari do t’i fitojë 50 milionë euro për vit, në një kontratë pesëvjeçare.

Po ashtu, ai do të ketë 100 milionë euro si bonus për nënshkrimin e kontratës.

Mbetet të shihet nëse raportimet e Di Marzio do të dalin të sakta.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sheikët e Katarit thuhet se kanë vendosur ta shesin Paris…