Art në borë (Foto)

04 mars 17:37

Reshjet e dendura të borës dhe temperaturat e ulëta kanë krijuar ambientin e duhur për një artist, i cili ka habitur kalimtarët me vizatimet e tij në tokë.

Nathan Wyburn nga Uellsi ka shpenzuar 30 minuta për të vizatuar personazhe si Jon Snow nga “Game of Thrones”. Në mesin e veprave të tij është edhe Mona Lisa.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ashley Graham është e martuar me Justin Ervin që nga…