Arta Elezaj thotë se e “ka gjetur dashurinë e jetës”, s’ka qenë kurrë në Dubai

16 mars 2021 | 00:56

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj i është përgjigjur pyetjeve të fansave sot në rrjetet sociale ku ka folur për jetën e saj private

Bukuroshja kosovare në një pyetje ka thënë se ajo e ka gjetur “dashurinë e jetës së saj’.

Fansi pyeti Elezajnë se: A e ka gjetur dashurinë e jetës së saj?

“Po”, ishte përgjigja e shkurtër e bukuroshes.

Arta po ashtu ka dhënë disa përgjigje interesante.

Kështu në pyetjen: “N’Kosovë a n”Dubai” – Arta është përgjigjur:

“Kam aq shumë pyetje të tilla, por fatkeqësisht s’kam qenë kurrë në Dubai, përndryshe kam dëshirë ta vizitoj”, ka shkruar Arta.

Arta ka zbuluar edhe talentin e saj të fshehur e që është këndimi.

Kështu që mos u befasoni nëse nuk do të shihni atë duke kënduar. Express

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dua Lipa mbrëmë ka shënuar një tjetër sukses të madh…