Arta më joshëse se kurrë në një darkë në Dubai, shfaq fundshpinën në banjo

16 tetor 14:27

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj është shfaqur përsëri tepër joshëse në dy fotografi

Bukuroshja kosovare është shfaqur në një restorant në Dubai duke pritur darkën e saj derisa ka treguar edhe një fotografi tjetër që e ka bërë në banjo.

Aty ajo ka treguar të pasmet e saj seksi dhe fundshpinën.

Kujtojmë se bukuroshen kosovare duket se e ka qejf edhe sulmuesi i Barcelonës, Memphis Depay, i cili e përcjell atë në rrjetet sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim…