Arta tmerrësisht e ‘etur’ për foto seksi

30 qershor 10:19

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka vazhduar publikimin e fotove të saj seksi

Bukuroshja kosovare kishte vuajtur gjatë vetizolimit në Kosovë, ku edhe pak kishte publikuar foto.

Por, tani ajo nuk ka të ndalur.

Prej lehtësimit të masave, Arta ka vazhduar me fotosesione të ndryshme derisa duket se edhe ka hequr disa kilogram gjatë vetizolimit.

Bukuroshja duket në formë të mirë dhe seksi në fotot e fundit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri serb i mbrojtjes, Aleksandër Vulin, ka reaguar ndaj vizitës…