Artisti i njohur pëson aksident me motor

07 tetor 2019 | 11:15

Zac Hanson ka folur për gjendjen e tij pasi është lënduar në një aksident me motor gjatë kësaj jave.

Këngëtari 33-vjeçar, më i riu nga vëllezërit Hanson, ishte duke planifikuar një udhëtim me motorin e tij kur përplasja ndodhi në Oklahoma.

“Të mërkurën isha i përfshirë në një aksident me motorin tim derisa po përgatitesha për një udhëtim. Megjithëse përfundova me tre brinjë të thyera, asgjë nuk është serioze. Do të shërohem me pak pushim dhe kohë”, ka shkruar Zac në rrjetet sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja 32-vjeçare Blake Lively është bërë nënë për herë të…