Asfaltohet rruga “Fehmi Lladrovci” në Prishtinë

29 prill 2018 | 17:07

Ka përfunduar asfaltimi i rrugës “Fehmi Lladrovci” në komunën e Prishtinës. Kryetari i Prishtinë, Shpend Ahmeti, ka falënderuar kompaninë për asfaltimin e kësaj rruge në një afat rekord.

“Falënderojmë kompaninë që gjatë javës ka punuar në mbrëmje dhe po e asfalton të dielën me ndikim minimal në jetën e qytetarëve”, ka deklaruar Ahmeti.  Asfaltimi i rrugës “Fehmi Lladrovci” ka përfunduar dy javë para kohe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka pritur në…