Aurela Gaçe: Nuk e mashtroj publikun

12 tetor 14:36

Aurela Gaçe ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”. Ajo foli rreth albumit të saj të ri si, projektet që planifikon t’i sjell së shpejti si dhe për pjesëmarrjen në festivale.

Meqë njihet si një nga artistet që këndon çdo herë ‘live’ në skenë, Aurela tregoi se çfarë mendon për këtë pjesë.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara të Amerikës mbeten të vendosura në pozitën…