Aurela Hoxha, “zjarr” me linjën e re të të brendshmeve (Foto)

02 dhjetor 16:07

Modeluesja e njohur, Aurela Hoxha është një nga vajzat më seksi të rrjetit social “Instagram”.

Fotot e saj provokuese bëhen gjithmonë kryefjalë e medieve rozë dhe padyshim që seti i ri fotografik i Aurelës të lë pa fjalë.

Modeluesja ka ndarë disa nga fotot e reja me fansat në “Instagram” dhe duket tepër seksi teksa ka pozuar vetëm me të brendshme.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Golden State Warriors është e mposhtur 111-102 në fushën e…