Autografi i veçantë i Messit

11 tetor 2018 | 12:45

Një fans i ka bërë një kërkesë të veçantë idhullit të tij, Lionel Messit. Ai i është lutur që autografin t’ia lërë në shpinë, mbi një tatuazh gjigant që kishte si subjekt pikërisht “Pleshtin”.

Messi, edhe pse paksa i çuditur, ia ka plotësuar dëshirën, por pyetja që bëhet në këtë rast është: Sa do të rezistojë ky djalosh pa bërë dush?

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, mori pjesë…