Avicii e kishte parashikuar se do të vdiste

27 prill 11:02

Në dokumentarin e Netflixit “True Stories”, Avicii, Dj i famshëm që humbi jetën vetëm pak ditë më parë, tha se e dinte se do të vdiste nëse do të vazhdonte të performonte.

Avicii u tërhoq nga koncertet në vitin 2016, sipas tij, për shkak të problemeve shëndetësore dhe abuzimit me alkoolin. “Unë u thashë atyre, nuk do të jem në gjendje të performoj më. Do të vdes, e kam thënë shumë herë”, ka thënë Dj në dokumentar të realizuar në tetor të vitit të kaluar.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në dokumentarin e Netflixit “True Stories”, Avicii, Dj i famshëm…