Avioni përplaset me helikopterin në ajër

10 qershor 2018 | 12:21

Një avion i vogël është përplasur me një helikopter në ajër.

Pamjet të cilat po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë përplasjen e helikopterit Robinson R22 dhe një Piper PA-28 në aeroportin e Clearwater Airport në Florida.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjimnastja Yvesa Islami në disiplinën parter në kategorinë yllkat e…