Baba Mondi: Ja çfarë mund të ju bëjë njerëzve ‘Magjia e Zezë”

19 shtator 22:09

Në emisionin Kojshia Show, i cili transmetohet në RTK, ketë të diele ishin mysafirë ishin:

Hoxhë Ali Zaimi, Kryegjyshi Botëror Baba Mondi nga Komuniteti Bektashinjve, Don Mikel Sopi nga Kisha Katolike dhe Pastor Femi Cakolli nga Kisha Protestante.

Kryegjyshi Botëror i Bektashinjve Baba Mondi, në këtë emision ka treguar se çfarë mund t’iu bëjë njerëzve “Magjia Zezë”.

Ai ka treguar disa ndodhi mjaft interesante për “Magjinë e Zezë”.

Ndiqeni emisionin nga 1:35:51 për ta parë shpjegimin e Baba Mondit.

https://youtu.be/PDZVPB29v00

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Suedisë ka ndaluar hyrjen e qytetarëve nga gjashtë…