Babai i Messit pas takimit me Laportan: Leo dëshiron të rikthehet te Barça

05 qershor 14:15

“Messi dëshiron të rikthehet te Barcelona”. Kjo ishte deklarata e babait të Messit, Jorge Messi pas takimit që pati sot me presidentin e Barcelonës, Joan Laportan.

Dyshja u takuan të hënën pasi La Liga ia pranoi planin e qëndrueshmërisë Barcelonës. “Leo dëshiron të rikthehet dhe unë dua ta shoh atë te Barcelona. Rikthimi te Barcelona është me siguri një opsion”, u shpreh Jorge Messi pas takimit me Laportan.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sekretari i Kuvendit të Kosovës, Ismet Krasniqi, pensionohet sot. Këtë…