Bajraj dhe Paçarizi sot qëndrojnë te ‘Armagedoni’

08 qershor 10:55

Sot (e shtunë), me fillim nga ora 12.00 deri në orën 14, në Panairin e Librit në Prishtinë, te stenda e Shtëpisë Botuese ‘Armagedoni’, do të jenë të pranishëm poeti Xhevdet Bajraj dhe prozatori Rrahman Paçarizi, për të komunikuar me lexuesit për librat e tyre ‘Kur qajnë hardhitë’ dhe ‘Shtatë udhë’.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Kosovë, sot pritet të mbajë mot me diell dhe…