Balena gjigante tmerron anijen me turistë

09 tetor 2018 | 10:37

Një balenë gjigante doli për të bërë një fluturim në ajër, por lagu një anije me turistë në Kosta Rika. Pamjet janë filmuar nga një person që po shihte krijesën dhe anijen nga gjiri i Queopos. Kamera e tij u fokusua menjëherë tek hedhja e anijes. Turistët dëgjohen duke bërtitur pasi ishin të tmerruar nga ajo çfarë panë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia në një komunitet të vogël të Minesotës veriore ka…