Ballkani kalon në epërsi ndaj BATE Borisov

24 gusht 2023 | 22:05

Nga minuta e 58-të, Ballkani është në epërsi edhe me rezultat ndaj BATE Borisov (2-1), pasi deri në këto momente e dominonte skuadrën bjelloruse me posedim të topit dhe raste të krijuara.

Në minutën e 58-të, Tolaj shënoi më kokë pas një asistimi të Armend Thaqit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Profesori universitar, Milazim Krasniqi, ka reaguar rreth situatës politike në…