Barazimi i pavlerë për Willian

21 shkurt 10:57

Autori i golit të parë në ndeshjen Chelsea-Barcelona, Willian ka shprehur mendimin se skuadra e tij e ka merituar fitoren.

“Jam i lumtur për golin, por pak i pakënaqur me rezultatin. E merituam fitoren – kishin posedimin, por ne ishim më të rrezikshëm me rastet për gol. Duhet të shkojmë atje dhe të luajmë lojë të njëjtë. Isha i pafat. Duhet të punoj dhe mezi pres ndeshjet e ardhshme”, ka thënë Willian.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i Programit për Ndërtimin e Paqes dhe të Drejtave…