Barazohet rezultati në ndeshjen Bayern – Liverpool (video)

13 mars 2019 | 21:50

Është barazuar rezultati në ndeshjen në mes Bayern Munchen dhe Liverpoolit (1-1). Golin e parë e shënoi Mane për 0-1, kurse Joel Matip shënoi autogol për rezultatin 1-1.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Barcelona është në persi prej dy golave ndaj Lyonit. Golin…