Barça, dy javë pa Suarezin

26 nëntor 2018 | 17:01

Barcelona ka treguar se është skuadër që di të fitojë edhe pa “yje”, por gjithsesi në rast dëmtimesh përsëri meraku është i madh.

I fundit që tremb katalanasit është sulmuesi Luis Suarez, i cili ka pësuar një dëmtim në gjurin e djathtë dhe tashmë do të duhet që të mungojë për dy javë.

Suarezi do ta humbasë kështu ndeshjen me PSV-në në Ligën e Kampionëve si dhe ndeshjen me Villarealin në La Liga.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni për Integrime Evropiane i Kuvendit të Kosovës, i kryesuar…