Barça e nxjerr në shitje Deulofeun

08 janar 12:55

Pas transferimit të Philippe Coutinhos nga Liverpooli, Barcelona e ka nxjerr në shitje Gerard Deulofeu, i cili nuk bënë pjesë në planet e shtabit teknik.

Interesim për Gerard Deulofeu kanë shfaqur Interi dhe Napoli nga Seria A, por edhe disa skuadra tjera spanjolle.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Më 15 janar është thirrur mbledhja e Komisionit për Punë…