Barcelona po barazon ndaj PSG-së (Video)

10 mars 2021 | 21:55

Barcelona është duke luajtur baras pas pjesës së parë kundër PSG-së (1-1).

Të parët në epërsi kaluan vendasit me goli e Mbappes nga penalltia, por Messi e barazoi rezultatin me një supergol. Në fund të pjesës së parë Messi lëshoi rast për të kaluar Barcelonën në epërsi, pasi dështoi nga penalltia.

Ndeshja tjetër mes Liverpoolit dhe Leipzingut nuk solli gola gjatë pjesës së parë.

 

 

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anton Quni, kandidat për kryetar të LDK’së ka komentuar kandidaturat…