Bayerni zyrtarizon Cuisancen

18 gusht 2019 | 13:44

Bayern Munchen ka dështuar në ndeshjen e parë në Bundesliga ndaj Hertha Berlin (2-2), por sot e ka zyrtarizuar edhe një transferim.

Bëhet fjalë për futbollistin Michael Cuisance, i cili ishte pjesë e Borussia Monchengladbach. 20-vjeçari luan në pozitën e mesfushorit dhe shihet si një futbollist më të ardhme të madhe.

“Padyshim që edhe një hap i madh për mua, por jam gati dhe jam shumë krenar që po e veshi fanellën e Bayernit. Për mua personalisht është shumë gjë e mirë që shumë lojtar francez luajnë për Bayernin. Kjo gjë më ndihmon mua të integrohem sa më shpejtë me ekipin”, ka thënë Cuisance.

/Epoka e re/

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Boris Kalnoky Ka pasur një kohë, kur shtroheshin më shumë…