Bebe Rexha duket e mrekullueshme në të zeza

08 mars 2019 | 16:43

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, në disa postime që ka bërë të premten në rrjetin social “Instagram” duket e mrekullueshme.

Rexha pati të veshur pantallona të zinj dhe një bluzë për trupi, ky kombinim i rrinte shumë mirë këngëtares.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pavarësisht viteve mbi supe, Cristiano Ronaldo vazhdon të zhvillojë një…