Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në vilën e saj luksoze

10 qershor 14:59

Prej disa kohësh, Bebe Rexha jeton në vilën e saj luksoze në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo është e arreduar me shumë stil dhe jashtë ka një pishinë të madhe.

E teksa i ka të gjitha mundësitë për të blerë çfarë të dëshirojë, këngëtarja e famshme shqiptare nuk e ka aspak problem që të bëjë kopshtin e saj me perime.

Së fundmi, Bebe ka zbuluar disa pamje nga kopshti i saj, ku duken domatet të cilat edhe pak e po bëhen të kuqe. Në postimet në “Instastory”, ajo tregon se kujdeset vetë për to, pasi shfaqet duke u hedhur ujë.

Kjo nuk është hera e parë që Rexha bën postime të tilla, pasi edhe më parë ka treguar kopshtin ku kishte mbjellë domate, kastraveca, speca e disa perime të tjera.

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Astrit Fazliu e ka vazhduar edhe për një vit kontratën…