Behgjet Pacolli priti në shtëpinë e tij Dua Lipën me familje

10 gusht 12:17

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka mirëpritur dy ditë më parë në shtëpinë e tij këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Ai ka postuar disa fotografi në llogarinë e vet në “Facebook” ku shihet në Hajvali bashkë me mysafirët nga Londra dhe gazetarin Baton Haxhiun.

“Mirësevjen në Kosovë, Dua Lipa, krenaria jonë!
Aty ishte edhe Hana, vajza ime e dashur, fansja e Dua’s. Dua në aeroportin e Prishtinës , 8.08.2018, me Challenger, N 604 BA”, ka shkruar Pacolli.

Fotografia e Behgjet Pacolli

Fotografia e Behgjet Pacolli

Fotografia e Behgjet Pacolli

Fotografia e Behgjet Pacolli

Lajme të sponsorizuara