Bella dhe The Weeknd u shmangen paparacëve

21 nëntor 2018 | 11:48

Bella Hadid dhe The Weeknd thuhet se janë duke e ndarë bashkë një apartament në Tribeca të Manhattanit të cilin e paguajnë 60 mijë dollarë në muaj. Ndërkaq të hënën ata tentuan t’u shmangen paparacëve teksa dolën për kafe në Mollën e Madhe.

Që të dy ishin veshur në të zeza dhe ecnin rrugëve të Nju Jorkut, vend në të cilin duket se po jetojnë “përkohësisht”. Të dy ka muaj që janë kthyer në krahët e njëri-tjetrit pas ndarjes të cilën e kishin përjetuar vite më parë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bella Hadid dhe The Weeknd thuhet se janë duke e…