Bella Hadidi bëhet pjesë e një incidenti në Milano

25 shkurt 12:42

Gigi dhe Bella Hadid janë dy motrat supermodele të cilat kanë pushtuar pasarelat në të gjithë botën.

Këtë javë dy supermodelet ishin në qendër të vëmendjes kur u shndërruan në imazhe kryesore të stilistëve më të njohur gjatë Javës së Modës në Milano.

Pas shfaqjes ato janë larguar me makinë dhe pikërisht në atë moment Bella është bërë pjesë e një incidenti “padashje”. Gjatë kohës që po pozonte së bashku me motrën e saj për fotografët, Bella ka zbuluar gjoksin në kohën kur ajo po mundohej t’i rregullonte flokët.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një autogol i Gojkoviç në minutën e 63-të të takimit…