Bella Hadidi shfaqet me flokë ngjyrë rozë në Tokio

04 dhjetor 11:09

Bella Hadidi është shfaqur me flokë të kuqe në shfaqjen e saj të radhës për Dior në Tokio. Modeluesja shkoi në kryeqytetin japonez në shfaqjen e Dior Homme. Është e paqartë nëse Hadidi ka ngjyrosur flokët me ngjyrë rozë apo ka i vendosur ato.

Javën e kaluar Hadidi ishte në Abu Dhabi, ku bashkë me të dashurin e saj, The Weeknd, bënë një udhëtim nëpër shkretëtirë dhe morën me qira një veturë luksoze.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bella Hadidi është shfaqur me flokë të kuqe në shfaqjen…