Bella Thorne ndahet nga i dashuri

17 prill 11:20

Bella Thorne dhe i dashurii i saj Mod Sun janë ndarë. Aktorja 21-vjeçare përmes “Instagram”-it ka ndarë lajmin me ndjekësit.

Bella ka postuar një fotografi në të cilën ka shkruar: “Unë gjithmonë do të dua. Të gjitha gjërat e mira duhet të përfundojnë”. Çifti pati nisur lidhjen një vit më parë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Angelina Jolie ka hequr zyrtarisht mbiemrin e ish-bashkëshortit Brad Pitt.…