Beqiri ndau drejtësinë në dy gjysmëfinale të garave në pingpong

26 qershor 17:25

Gjyqtari ndërkombëtar i pingpongut, Jeton Beqiri po e ndan me sukses drejtësinë në Lojërat Evropiane “Minsk 2019”.

Beqiri sot ka ndarë drejtësinë në dy gjysmëfinale të disiplinës individuale, atë të meshkujve ndërmjet Jonathan Groth (Danimarkë) – Lei Kou (Ukrainë) dhe atë të femrave mes Lian Ni Xia (Luksemburg) dhe Lu Fu (Portugali).

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti rus,Vladimir Putin dhe presidenti amerikan, Donald Trump do të…