Berisha: Ja pse Shqipëria nesër do të protestojë

17 dhjetor 2017 | 11:57

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka renditur 8 arsyet se pse shqiptarët do të protestojnë nesër para Parlamentit.

“Shqipëria nesër në ora 09:30 në protestë para Parlamentit kundër:

-Norieges narko-prokuror i përgjithshëm,

-Mbylljes së mega dosjeve

-Xibrakës për Olsi dhe Edi Ramës,

-Saimir Trafikut,

-Mimi Trafikut

-Ilir Beqës dhe ndrikull Nushit

-Famozit Zho Zho

-Gjiknurit, narko-ministrave dhe narko-drejtorëve të narko-shtetit!”, shkruan Berisha në rrjetet sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbajtur konferencën e dytë…