Berisha, lojtari më i mirë i xhiros së dytë në FIBA Europe Cup

25 dhjetor 19:43

Dardan Berisha e ka marrë një lajm të shkëlqyeshëm nga FIBA.

Ylli i basketbollit në Kosovë është zgjedhur lojtari më i mirë i xhiros së dytë të fazës së dytë të grupeve në FIBA Europe Cup.

Basketbollisti i Z Mobile Prishtinës ka realizuar 17 pikë dhe gjashtë asistime, ndërsa fitoi 58 % të votave të tifozëve, duke i lënë pas vetes katër basketbollistë rivalë të klubeve të tjera.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mulla Sadri Zekaj, nga fshati Jabllanicë e Madhe, komuna e…