Besa, bindëse ndaj Vllazinisë

13 maj 2018 | 18:46

Sot është zhvilluar një ndeshje në kuadër të javës së 32-të në Vala Superligë, ku janë përballur dy skuadrat që edicionin e ardhshëm do të garojnë në një kategori më të ulët të garave.

Besa shënoi fitore si mysafire kundër Vllaznisë, me rezultat 4-1. Adis Salihu shënoi dy gola, derisa Fetim Kasapi dhe Fatlum Gashi kontribuuan me nga një gol tjetër. Ndërkaq, golin e nderit për vendasit e shënoi Valentin Pirani.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Roberto Mançini zyrtarisht ka përfunduar kontratën e tij me Zenitin,…