Besa mobilizohet për ndeshjen ndaj Kikës

17 maj 2019 | 16:25

Klubi i Besës nga Peja ka bërë mobilizim të madh në tentim për tu rikthyer në Superligën e Kosovës. Besa do të luajë të shtunën ndeshjen e fundit kampionale, të vlefshme për javën e 30-të të Ligës së Parë ndaj Kikës.

“Mobilizim i gjithëmbarshëm i të gjitha figurave të sportit pejan që kontribuuan ndër vite për Besën. Ata sot u organizuan me BesaBesë për të bërë të pamundurën që Besa nesër ndaj KF Kika të merr tri (3) pikë vendimtare dhe të inkuadrohet në Superligë”, thuhet në njoftimin e Besës.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, pas ekstradimit të një të…