Besar Halimi pozitiv me Covid

06 dhjetor 22:08

Besar Halimi ka rezultuar pozitiv pas testeve për COVID-19

Drejtori sportiv i SV Sandhausen, Mikayil Kabaca, ka konfirmuar se mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Besar Halimi, ka rezultuar pozitiv pas testeve për COVID-19.

“Pas testeve, lojtari ynë, Besar Halimi, ka rezultuar pozitiv me COVID-19”, thotë Kabaca. Ky nuk është aspak një lajm i mirë për Halimin, që vetëm sa ishte rikuperuar nga një lëndim që e mbante jashtë fushave që tre muaj dhe synonte të kthehej për ta ndihmuar SV Sandhausenin në Bundesliga 2.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri britanik i Bujqësisë ka paralajmëruar se Mbretëria e Bashkuar…