Bie “Facebook”, zemërohen përdoruesit

25 janar 2018 | 21:03

Përdoruesit e “Facebook”-ut janë të tërbuar pas probleme që ka pasur sot për t’u kyçur sot në faqe.

“Daily Mail” raporton se “Facebook”-u sot ka rënë në shumë vende të botës, dhe se me mijëra njerëz kanë pasur probleme për të hyrë në llogaritë e tyre, transmeton Koha.net.

Përdoruesit e frustruar të “Facebook” kanë përdoru “Twitter” për të shprehur zemërimin e tyre.

Sipas “DownDetector” ky problem është shfaqur rreth orës 14:00.

Një hartë e publikuar tregon pjesët që janë prekur nga ky problem i “Facebook”, me Amerikën vendin më të prekur, por edhe në Evropë ka pasur probleme.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama gjatë vizitës në Davos, zhvilloi…