Blanca Blanco “ngre” temperaturat

24 janar 2018 | 11:09

Aktorja e njohur amerikane Blanca Blanco ka zgjedhur t’i ngrehë temperaturat gjithandej ku po mbretërojnë ngrica, pasi ajo është parë “topless”, derisa po shijonte rrezet e diellit në jugun e Californias.

37-vjeçarja, fiziku i saj dhe format trupore që ka aspak nuk përkojnë me moshën e saj. Pa sutjena Blanco është parë pak kohë para se të ishte pjesë e Festivalit të Filmit “Sundance”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ashley Graham ndan me fansat e saj në rrjetin social…