Bleona “nxeh” rrjetet sociale

02 mars 2021 | 16:05

Këngëtarja shqiptare ka zgjedhur edhe sonte që të “nxeh” paksa rrjetet sociale

Bleona Qerreti nuk ka të ndalur me foto provokative.

Vendos Gjykata e Kukësit – burg për Fjolla Morinën e cila është në arrati

Pas bëri të tilla edhe në javën që lam pas, bukuroshja dhe këngëtarja e ka bërë këtë edhe sonte.

Ajo është shfaqur me një palë veshje të bardhë ku ekspozon gjoksin e saj.

Këngëtarja ka premtuar se këtë vit do të jetë më aktive në muzikë me këngët e saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëdhënësi i Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti, ka konfirmuar se…