Bleona Qerreti shfaqet “topless” në Ibiza

07 gusht 2019 | 15:36

Këngëtarja e njohur, Bleona Qerreti, i është bashkuar grupit të Aurela Hoxhës dhe Endrit Mertirit, për pushimet më të çmendura që ka kaluar ndonjëherë.

Ajo ishte e ftuar nga modelja Aurela Hoxha për sfilatën e saj të të brendshmeve. Pas saj, ata vijuan së bashku pushimet në Spanjë.

Këngëtarja ka publikuar në “Instastory” disa momente pikante që po kalon në Ibiza. Teksa po bënte një shëtitje me jaht, ajo ka vendosur që të hidhet në det që të lahet.

Por mesa duket vendi ekzotik e ka dhënë efektin e tij. Para se të hidhej në det, Bleona shihet teksa heq reçipetat dhe vendos të shfaqet “topless”.

bleona

BLEONA1

BLEONA

bleona4

bleona1

bleona

http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2015/11/bleona1.jpg

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania e avancuar e teknologjisë, “Gjirafa”, i është bashkuar planit…