Boca Juniors e dëshiron Mourinhon

20 dhjetor 16:05

Jose Mourinho është shkarkuar nga detyra e trajnerit në Manchester United, por mund të bëjë një lëvizje sensacionale duke u transferuar në Argjentinë.

Interesim për portugezin ka shfaqur Boca Juniors. Drejtori sportiv i kësaj skuadre, Nicolas Burdisso, i cili kishte punuar me Mourinhon tek Interi, dëshiron që ai të emërohet trajner i Bocas dhe ndihmëstrajner Esteban Cambiasso.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Oda e Afarizmit të Kosovës (OAK) përkrah vendimin e Qeverisë…