“Bomba” e Kosovës provokon nga Ibiza, poston foto të ‘nxehta’ me bikini

10 qershor 2024 | 21:29

Festa Qoqaj është modelja nga Kosova e cila numëron mbi 500 mijë ndjekës në rrjetet sociale.

Modelja u bë e njohur në rrjetet sociale, pasi mori të gjithë vëmendjen në një dasmë të personazhi të njohur në Kosovë, madje dhe të vetë nuses.

Hyrja e saj me gotën në dorë në krah të nuses ishte momenti që bëri xhiron në rrjetet sociale dhe të gjithë nisën ta krijonin video duke imituar atë.

Qoqaj së fundi po shijon pushimet e saj të nxehta në Ibiza, në Spanjë.

Modelja ka publikuar disa foto me bikini ku tregon linjat perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

(Fotot në këtë artikull janë marrë nga Instagrami modeles, Festa Qoqaj)/ CNA

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një vetaksident ka ndodhur në Rugovë të qytetit të Pejës.…