Bora Zemani “bëhet” biondinë

30 tetor 11:01

Bora Zemani është një nga prezantueset më të diskutuara të momentit.

Pas një pauze gjatë verës, ajo i është rikthyer ekranit, duke marrë nën udhëheqje emisionin “Dancing With the Stars”.

Në puntaten e fundit ajo do të shfaqet jo ndryshe, por si një bionde.
Bora ka ndarë fotografi me bashkudhëheqësin e emisionit, Eno Popin, i cili po ashtu është në një kostum të pazakontë.
Kasta e emisionit si duket është me një puntatë të veçantë, për shkak të Halloween-it.

Kështu, Bora dhe Eno na vijnë si Elvira dhe Tony Montana.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Shëndetësisë ka njofuar se në 24 orët e…