Brad Pitti me shumë fëmijë në shtëpinë e vet feston ditëlindjen e vajzës

02 qershor 11:28

Brad Pitti ka lënë anash kacafytjet me Maddox dhe e ka ftuar edhe atë për ditëlindjen e vajzës Shiloh. Brad Pitti u ribashkua me djalin e vet Maddox, 18-vjeçar, kur organizoi një festë për ditëlindjen e 14-t të vajzës së vet, thonë burimet e “The Sun”.

Besohet se gjatë viteve të tij të adoleshencës Maddox ka pasur shpeshherë fërkime me yllin Maleficent, 56-vjeçar. Por, sipas burimeve, ata i lanë mënjanë zënkat e tyre kur ylli i Hollivudit organizoi festën për Shiloh në rezidencën e tij në LA.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryesia e Kuvendit procedon me Komision hetimor parlamentar për keqpërdorimet…