Brielle Biermann tregon asetet para pasqyrës (Foto)

23 maj 14:19

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të tregojë trupin e saj.

Dhe Brielle Biermann ka treguar fizikun e saj mbresëlënës në një video me avull të shpërndarë në “Instagram” të mërkurën pasdite.

Ylli 22-vjeçar kishte veshur një set të brendshmesh të kuqe ndërsa pozonte para pasqyrës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Agenzia Giornalistica Italia (AGI)” raporton se Juventusi ka arritur marrëveshje…