Britney shihet me një shirit me veshë kafshësh me të dashurin e saj

12 dhjetor 11:15

Imazhet shqetësuese të këngëtares kanë mbetur në të kaluarën. Dhe me jetën e saj të vendosur në rrugë të drejtë, Britney Spears do të ketë një vit të ri të zënë me projekte.

Fillimisht ajo është duke shijuar disa ditë gjatë pushimeve në Los Angeles me të dashurin e saj, Sam Asghari.

Në një shëtitje të rastësishme, Britney u pa e veshur me një shirit me veshë të kafshëve dhe një bluzë të bardhë të tejdukshme. Çifti u fotografua derisa po ecnin krah për krah. Britney është 37-vjeçare, ndërsa i dashuri i saj 24-vjeçar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Revanshi i peshës së rëndë mes të boksierëve Deontay Wilder…