Burim Rreci emërohet sekretar në MTI

29 janar 2018 | 13:21

Kabineti qeveritar ka emëruar sot në mbledhjen e saj të radhës Burim Rrecin në pozitën e sekretarit të përgjithshëm në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë për mandat tre vjeçar.  

Në garë kanë qenë edhe  Gentiana Islamaj dhe Ejup Qerimi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka mohuar se i është…