Calvin Harrisi merr një titull gjigant

02 maj 11:02

DJ Calvin Harris është emëruar si artisti skocez më i dëgjuar i shekullit 21.

Fituesi i çmimit Grammy mori vendin e parë pas shumë hiteve botërore gjatë 12 vjetëve të fundit.

“Është një nder shumë i madh që të marrë këtë titull si artisti skocez më i dëgjuar i shekullit 21”, ka thënë Harrisi.

Projektet e artisti u dëgjuan më së shumti në radio dhe televizion në Mbretërinë e Bashkuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Avicii bëri vetëvrasje me shishen e thyer të verës, të…